I lager.
Antal: 10

Extreme Networks Industrial Temperature SFP (mini GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet

5 098 kr
Leverantör:
Extreme Networks Industrial Temperature - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX / LC multiläge - upp till 550 m


Allmänt

Enhetstyp:

SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Modell:

Plug-in
Nätverk < /span >

Anslutningsteknik:

Kabeldragning

Kabeltyp:

1000Base-SX

Dataanslutningsprotokoll:

GigE

Dataöverföringshastighet:

1 Gbps

Max. överföringsavstånd:

550 m
Expansion / Connectivity

Gränssnitt:

1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hun