HPE Aruba SFP28 Transceiver Module 25 Gigabit Ethernet

12 085 kr

Produkten är tyvärr slut i lager. :(

Leverantör:
HPE Aruba - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multiläge - upp till 100 m - för HPE Aruba 8325-48Y8C


Allmänt

Enhetstyp:

SFP28 transceivermodul

Modell:

Plug-in
Nätverk < /span >

Anslutningsteknik:

Kabeldragning

Kabeltyp:

25GBase-SR

Dataanslutningsprotokoll:

25 Gigabit LAN

Dataöverföringshastighet:

25 Gbps

Max. överföringsavstånd:

100 m
Expansion / Connectivity

Gränssnitt:

1 x Ethernet 25GBase-SR - LC multi-mode
Mått och vikt

Bredd:

1,5 cm

Djup:

5,6 cm

Höjd:

1,3 cm

Vikt:

20 g
Kompatibilitetsinformation < /span>

Designad för:

HPE Aruba 8325-48Y8C