I lager.
Antal: 10

HPE SFP Transceiver Module 10 Gigabit Ethernet

8 338 kr
Leverantör:
HPE - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - upp till 300 m - för Apollo 4200 Gen10; ProLiant e910t 2U, XL170r Gen10, XL450 Gen10; SimpliVity 380 Gen10


Allmänt

Enhetstyp:

SFP-transceivermodul

Modell:

Plug-in
Nätverk < /span >

Anslutningsteknik:

Kabeldragning

Kabeltyp:

10GBase-SR

Dataanslutningsprotokoll:

10 GigE

Dataöverföringshastighet:

10 Gbps

Max. överföringsavstånd:

300 m
Expansion / Connectivity

Gränssnitt:

1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2

Kompatibla öppningar:

1 x SFP
Information om kompatibilitet

Designad för:

HPE D2D4324 Kapacitetsuppgradering | HPE BLc3000 Kapsling | HPE BLc7000 enfas kapsling med 2 nätaggregat och 4 fläktar med 8 testlicenser för Insight Control Environment, med 6 nätaggregat och 10 fläktar med 16 Insight Control Environment-licenser | HPE BLc