I lager.
Antal: 10

LANCOM SFP LR LC25 SFP28 Transceiver Module 25 Gigabit Ethernet

8 189 kr
Leverantör:
LANCOM SFP-LR-LC25 - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm


Allmänt

Enhetstyp:

SFP28 transceivermodul

Modell:

Plug-in
Nätverk < /span >

Anslutningsteknik:

Kabeldragning

Kabeltyp:

25GBase-LR

Dataanslutningsprotokoll:

25 Gigabit LAN

Optisk våglängd:

1310 nm

Max. överföringsavstånd:

10 km
Expansion / Connectivity

Gränssnitt:

1 x Ethernet 25GBase-LR - LC single mode hona x 2