I lager.
Antal: 10

Digitus fiberoptisk skarvbox utrustad LC OS2

2 190 kr
Artikelnummer: PC174773
Leverantör:
Infällbar skarvlåda av glasfiber, 1U, utrustad 24 x LC-duplex, inkl. M 25 skruvar, skarvkassett OS2 färgade ledningar, adapter

specifikationer
Fiber patchkablar, helt prefabricerade, avlägsnade och införda i skarvflikarna
Färgade fibrer
Kopplingar med keramisk hylsa
Adaptrar med plasthölje
Bärväska av 1 mm stålplåt, lackerad
1 rackenhet (44,45 mm)
483 mm bred (19 ")
280mm djup
M20 / M25 skruvar, plugg, kåpa och skarvfäste ingår
Avtagbar

Infällbar skarvlåda av glasfiber, 1U, utrustad 24 x LC-duplex, inkl. M 25 skruvar, skarvkassett OS2 färgade ledningar, adapter

specifikationer
Fiber patchkablar, helt prefabricerade, avlägsnade och införda i skarvflikarna
Färgade fibrer
Kopplingar med keramisk hylsa
Adaptrar med plasthölje
Bärväska av 1 mm stålplåt, lackerad
1 rackenhet (44,45 mm)
483 mm bred (19 ")
280mm djup
M20 / M25 skruvar, plugg, kåpa och skarvfäste ingår
Extraherbar